Kullanım talimatları Rechiol

Gizli uzatan gençlik ile birlikte Rechiol

Rechiol talimatları başvuru krem

Endikasyonları

Krem uygun kadınlar 25 yaşından sonra isteyen aşmak için, yaşa bağlı değişiklikler, cilt üzerinde. Eğer yardım etmek istiyorsanız, kendi cilt daha uzun süre korumak, gençlik ve sağlık, yoksa zaman ve ekstra para için ideal bir nokta kozmetik klinikler, eğer karşı iğne, botox ve cerrahi bir müdahale, bir Rechiol Seçim sizin!

Deneyin zenginleştirilmiş besleyici, onarıcı, anti-yaş krem ve hissediyorum sayesinde mucizevi gençleşme. Uygulama bu krem hakkında unutmak yapacaktır varlığı diğer araçlar.

Basit adımlar

Kullanım şekli krem Rechiol herkes için kullanılabilir! Kazanmak için, güzellik ve genç bir cilt için yeterli her gün bir dizi gerçekleştirmek için basit adımlar:

  1. Makyajı çıkarın.
  2. Yüzünüzü temizleyin Sizin için en uygun şekilde.
  3. Cildiniz kuru ya da havlu.
  4. Şişe anti-yaş krem iyice sallamak.
  5. Uygulayın, eşit bir tabaka halinde, yüz, boyun ve dekolte.
  6. Ver krem emmek, o, durulama gerektirmiyor.

Krem kullanın en az bir ay, tam hissedebilir gençleştirici etkisi.

Kompozisyon, ambalaj kozmetik araçlar, satış Kıbrıs'ta girer soyut. Talimatları dikkatle okuyun, kullanmaya başlamadan önce bir araç.

Yan etkileri

Rechiol içermez kontrendikasyonları güdüyordu. Değer, ancak, gözlemlemek için bir yaş sınırı ve krem kullanmak ulaşmak için 25 yaş arası. Genç bir cilt kendisi hallediyordur onun fonksiyonu gerektirmez, ek bir güç kaynağı. Tam tersi, aşırı besin dışarıdan, fren yapabiliyor, onların sentezi hücre içinde doğal olarak.

Bu yan etkilere, karşılaşabileceğiniz krem bağlanabilir bireysel alerjik reaksiyonlar. Eğer taşımaz, en azından biri maddeler oluşan bir krem ise, bu açık bir kontrendikasyon. Değmez bu durumda, başlangıç kullanımı.

Olarak test ilk kez kullanırken, krem iç kısmına dirsek ve gösteri bir saat boyunca. Eğer tahriş, kızarıklık veya kaşıntı ortaya çıkmıştır, o kremi Size uygundur. Cesaretle başlayın kullanmak ve en geç bir ay kendimi tanıyamıyorum aynada!