Etkili cilt gençleştirme yüz: bilmeniz gereken her şey

yüz cilt gençleştirme

Her iki kız, bir kez olsun düşündün mü kontur plastik yüz. Pek çoğumuz gün için günlük aktif mücadele ile kaçınılmaz olarak yaşa bağlı değişiklikler olabilir sollamak zaten 20 yıl sonra. Örneğin, nazolabial kıvrımlar, halkalar, Venüs ve «kaz ayağı» köşelerinde göz görünebilir, hatta çok genç kızların. Her şey bir yana, genetik orada çok sayıda dış faktör, öyle ya da böyle zaman olumsuz baskılar görünüyor. Musluk suyu, düşük kalite, ani sıcaklık değişimleri, kirli hava metropol, güneş ışığı eksikliği kış aylarında sadece buzdağının görünen ucu «adlı bir düşman, ebedi gençlik». Ve bu yok sayma iç nedenlerden kaynaklanan bir hastalık, stres, yanlış beslenme, bozukluğu, adet döngüsü ve kötü alışkanlıkları. Tabii ki, modern dünyada mevcut her türlü güzelliği-yolları boyunca taze bir görünüm, uyanıyorsun ve daha genç, ancak unutmayalım üç ayağı olan merkezli kadın güzellik: uyum ve vücut, doğru rutin ve sağlıklı beslenme. Sadece izleyerek bu üç emir, elde uzun vadeli görünür sonuçlar-performans ve görünüm, bu yüzden önce küçük başlar, ve sonra hareket ağır kozmetik topçu.

Etkili cilt gençleştirme yüz: bilmeniz gerekenler gitmeden önce bir güzellik uzmanı

 1. İçin bir başlangıç anlamak önemlidir, hatta en iyi güzellik – değil her derde deva, tüm talihsizlikler. Tabii ki, güzellik müdahale artıracak, kaynak verileri, ancak uygun bakım ve bakım sonucu çok hızlı bir şekilde geri dönmek için bir başlangıç. Yani bile enjeksiyon müdahale değil tamamen yerine günlük tam bir yüz bakımı ve gençleştirme kullanarak, doğru seçilmiş kozmetik.
 2. Gitmeden önce bir güzellik uzmanı yakından incele kendi güzellik: bazı araçları kesinlikle hiçbir etkisi yoktur, bu nedenle daha iyi bir yer açmak gerçekten kaliteli ürünler. Kozmetik gençleştirme kullanarak etkili araçlardan bir efsane değil, bir gerçektir. Almak önemlidir, bakım göz önüne alındığında, bireysel özellikleri, özel bir kadın: onun yaş, derinin durumu ve diğer birçok faktörler. Bu arada, alışveriş, iphone, pek çok kozmetik klinikler genellikle mevcuttur kanıtlanmış ürünler, yardımcı pekiştirmek bir sonuç enjeksiyon gençleştirme.
 3. Hızlı ameliyatsız gençleştirme genellikle kullanılarak yapılan kozmetik işlemler: peeling, besleyici maskeler ve temizlik. Bu tür işlemleri yapmak için birkaç kez belirli aralıklarla ulaşmak için en büyük etkisi. Sonra cilt yeterince nemli ve ücretsiz içeriden ve dışarıdan, mantıklı hareket en ciddi prosedürleri gibi lazer gençleştirme, plazma-kaldırma, RF-kaldırma, heykel yüz masajı.

Lazer gençleştirme: ders prosedürleri

Lazer gençleştirme kursu prosedürleri

Yüz gençleştirme lazer – güvenli, kazanıyor ivme. Evet, günümüzde kadar değil, sonuna kadar okudu etkileri lazer ışınlama, ama olumlu bir etkisi cildi açıkçası zaten birkaç seans sonra.

Güvenli bir lazer gençleştirme tavsiye kızlar için 25 yaş ve üzerinde. İşte bundan sonra bu yaş işareti vücut başlar yavaş kolajen üretimi için sorumlu, cilt elastikiyetini. Gençleştirme lazer kullanılan geri dönmek için esneklik parçalarını yüzünüzde ve motivasyonunu arttırmak ve genel olarak. Lazer gençleştirme yardımcı olacaktır sıkın oval yüz, ince çizgileri ortadan kaldırmak, silmek lekeleri. Şu anda çeşitli yöntemler, hangi artıları ve eksileri var.

Özellikleri lazer gençleştirme

Genel ilke lazer gençleştirme – touch ışını belirli bölgelerde cilt durumuna ısıtma. Etkisi sıcaklık, cildi uyarır neden hızlı büyüyen tepki. Hücrelerde başlar sürecini hızlandırılmış bir yenilenme hissi olabilir, cilt hafifçe tarafından sözleşmeli. Prosedür sonucu fark zaten ilk seanstan sonra, ama genellikle bir lazer gençleştirme harcamak ders 5-7 prosedürleri aralığı arasında sürer 7-14 gün.

Nedeniyle maruz kalma lazer darbe cildin daha derin katmanları içinde aktif kolajen üretimini ve elastin, bu nedenle, yordam toplu bir etkisi ve sonucu olacağını fark birkaç ay için, ve bazı durumlarda, – yıl.

Etkili bir lazer gençleştirme – ağrısız prosedür tamamlandıktan sonra güvenle uygulanabilir makyaj, yüz, belki de sadece olaylı kızarıklık siteleri tek tek cilt. Ve hiçbir rehabilitasyon dönemi, bilindiği gibi, çok rahat edemeyenler bir kenara bırakıp kendi işlerini bile güzellik uğruna.

Lazer gençleştirme: önce ve sonra

Lazer gençleştirme öncesi ve sonrası

Önce lazer gençleştirme deri-ebilmek var olmak değil, en iyi durumda, ama sonra – sonuç garantilidir. Çare lazer gençleştirme 18 yaşında olabilir, özel kontrendikasyonlar yordamı yok. Sonra yüz lazer gençleştirme görünüyor parlayan, formda ve sağlıklı ve bir o kadar tam ve LP yükseltme elde edilemez bile kullanarak enjekte prosedürleri.

Kurs tamamlandıktan sonra lazer cilt gençleştirme kurtulabilirsiniz:

 • loş bir yüz rengi;
 • kırışıklık;
 • kıvrım;
 • bulanık kontur;
 • yaşlılık lekeleri;
 • damar yıldız;
 • usulsüzlük cilt yüzeyinde;
 • duyurulan beri;
 • düşük cilt tonu.

Güneydoğusunda lazer yüz gençleştirme

Güneydoğusunda lazer cilt gençleştirme yüz türüdür kozmetoloji kaldırma olmadan cerrahi. Bu prosedür, izin gibi insanlar ile yaşlanan bir cilt, ve kızlar 18 yaş üzeri. Aslında güneydoğusunda gençleştirme – bu sadece biri, en popüler lazer teknisyeni, bir elde etmek için, net yüz hatları, pürüzsüz bir yaş ve mimik kırışıklıkları, kırışıklıklar, ince temizlemek kaba üst katmanları epidermis.

Lazer darbe işlem sırasında fraksiyonel gençleştirme nüfuz ederek, çalıştırarak bu süreci hakkında daha önce değinildiği gibi.

Özü, prosedür gençleştirme kesirli olmasıdır sırasında penetrasyon cilt altında lazer darbe ayrılır çok kendine benzer «sürgünleri». Bu nedenle, ışınları, geçmesi için özel bir ızgara, zarar vermeden cilt yüzeyi boyunca, sadece bırakarak, mikroskobik delikler sayesinde iyileşme süresi yeterince hızlı çalışır ve acısız. İlk 5-7 gün hissedilebilir hafif bir yanma hissi, bazı olası hava ve hava belirgin ödem.

Bağlı olarak tedavi alan yüzünde değişen penetrasyon derinliği hizip ışınları. Örneğin, göz çevresindeki cilt daha fazla ihtiyacı, hassas bir maruz kalma, daha, alan, yanak veya alın ciddi yaşa bağlı değişiklikler.

Güvenli fraksiyonel gençleştirme kontrendikedir:

 • hamile ve emziren anneler için;
 • varsa photodermatitis, herpes, sedef hastalığı, atopik dermatit, keloide izleri ve diğer cilt hastalıkları;
 • varsa geçici hasar cilt: kesik, güçlü bir yaralanma vb vb;
 • eğer yüzünde büyük bir doğum lekesi, doğum lekeleri saç ve diğer belirsiz eğitim;
 • sırasında kanser hastalıkları, diyabet, epilepsi.

Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, değer önceden bir uzmana danışmak ve teslim genel testleri.

Plazma cilt gençleştirme

Plazma cilt gençleştirme

Yüz gençleştirme yardımı ile plazma – bu başka bir tür cerrahi olmayan cilt üzerindeki etkileri iyileştirmek için genel durumu, burada yerine lazer kullanılır plazma. Kabul edilir, plazma gençleştirme çok daha etkili bir lazer müdahalesi ve sonuç daha belirgin ve dayanıklı. Bu özel bir eğitim gerektirir ilk önce bir prosedür süreci oluşmaz ağrı, kendisi oturumu alır ve 10 ila 30 dakika. Ayrıca, plazma cilt gençleştirme yüz bırakmaz, kızarıklık, morarma veya diğer görünür izlerini.

Güvenli plazma lift geçer etkisi altında özel bir plazma cihazın bir darbe gönderir, belirli bir alan üzerinde cilt, sonra ta başlar yoğun bir şekilde küçültmek. Önce bir oturum plazma gençleştirme yüz, uygulanan anestezik krem ve hemen sonra sihirbazı, dezenfekte eder, cildi gazlı bez çubukla.

Plazma cilt gençleştirme: endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

Yeniler cildi kullanarak plazma ile 18 yıl, bu prosedür, nispeten güvenli ve rahat hissettiriyor. Ancak burada da vardır küçük bir dizi kontrendikasyonları:

 • varlığı, kalp pili veya diğer elektronik cihazlar takılan;
 • gebelik ve emzirme;
 • hasar, derinin;
 • varlığı implant.

RF-kaldırma: gençleştirme ve iyileşme cilt

RF-kaldırma

RF-kaldırma – yeni etkili bir yol kozmetoloji cilt gençleştirme. Çalışma prensibi uyanış potansiyeli cilt gibi özel bir ısıl işleme. Prosedür uygulanmaktadır bipolar cihazın bir ısıtır cilt rf enerji. Bu durumda, kendisi bir deri gibi hissediyor kalır normal bir durumda. Bu şekilde germe-gençleştirme sağlar uyandırmak kollajen ve protein lifleri güçlendirmek için deri katmanları içinden. Sonuç, pürüzsüz ve parlayan yüzü, kalkık kontur olmadan kırışıklıklar ve bir salon.

Özellikler RF-kaldırma

RF-kaldırma herhangi bir kalıntı bırakmaz, deride, yerel olarak hissediliyor sadece sıcak bir dokunuş. Bu yordam, iyi tolere edilir, iyileşme süresi birkaç gün sürer ve yüzeysel geçer tamamen görünmez.

Güvenli RF-kaldırma oluşturmak için yardımcı olabilir net bir oval yüz, azaltmak, nazolabial kıvrımlar, yukarı, elmacık kemikleri, göz kapakları, yanaklar, sil göz çevresindeki kırışıklıklar ve uyum çevresini dudak.

Çünkü RF-kaldırma – yaşlanma karşıtı yordam, bunu yapmak zaten 20 yıl. Genellikle etki bölgesi bireysel, ama en büyük görsel efekt yapılabilir, birkaç tedavi bir ders tüm yüz.

Kontrendikasyonları:

 • gebelik ve emzirme;
 • viral hastalıklar;
 • artan vücut ısısı;
 • malign eğitim vücudunda;
 • hipertansiyon ve at yarışı basınç;
 • varlığı altın iplik yüzünde veya implantlar;
 • zarar cilt.

Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, işlemden önce doktorunuza danışmak en iyisidir.

Yüz masajı için cilt gençleştirme

En zararsız tür işlemleri gençleştirme, yüz cilt masaj. Çeşitli teknikler gerçekleştirebilirsiniz evde kendiniz ya da başvurmak bir güzellik. Biri en popüler teknisyen – heykel yüz masajı açısından plastik maddeler bu kan dolaşımını artırır ve dokularda, hazırlayarak, onların akışına yararlı maddeler , kullanılan ustası oturumu sırasında.

Yüz masajı için cilt gençleştirme

Masaj gençleştirmek için yapılır genellikle daha fazla oturumları için biriktirmek ve güvenli bir etkisi her tek bir yordam. Genellikle etkili bir ders oluşur 10-12 seans, en iyi geçirmek için yılda 2 kez.

Sayesinde profesyonel bir masaj, yüz ve elde etmek için göz kamaştırıcı sonuçlar zaten kısa bir süre:

 • taklit belirgin yüz hatlarını;
 • kaldırmak için ikinci bir çene;
 • kırışıklık kurtulmak ve bir salon;
 • cilt geliştirmek;
 • kurtulmak için gözlerinin altında morarma;
 • belirgin bir şekilde geliştirmek için ortak bir cilt tonu, geri ona esneklik;
 • sayısını azaltmak yaşlılık lekeleri ve sonrası akne.

Kaliteli bir masaj genellikle seçilir bir ilaç ile mücadele belirli bir sorun ve sabitlemek için bir sonuç, bir uzman için sık sık kullanmanızı öneririz daha fazla kozmetik için günlük bakım.

Araçlar için yüz gençleştirme: serum, krem ve maske

Cilt gençleştirme için yüz ev ve salon ortamlarda kullanılan çeşitli kozmetik ürünler ortaya çıkmasına katkıda bulunmak olumlu sonuçlar.

Ürünler ve etkili bir gençleştirme olabilir farklı markalar, ama gerçekten kalite var bir parçası olarak aşağıdaki özleri, vitaminler ve maddeler:

 • özler, bitkisel yağlar, için, pürüzsüz bir cilt için;
 • asit (hidroksil, lipoik, salisilik, glikolik) ile mücadele için pigmentasyon yaşa bağlı değişiklikler;
 • vitamin A (retinol), E,;
 • elastin ve kollajen.

Serum için yüz gençleştirme

Etkili bir serum için yüz gençleştirme genellikle yüksek oranda hiyalüronik asit içerir oluşmaktadır. Biri en çok aranan sonra – Clarins Double Serum. Bu entegre çift serum tüm cilt tipleri için mükemmel bir başa yaşa bağlı değişiklikler.

Maske için yüz gençleştirme

Araçlar için yüz gençleştirme

Kaliteli gençleştirme yüz maskeleri yaygın olarak kullanılan, sadece evde değil, ama her zaman gibi tedaviler, masaj, yüz. Hakkında

Yüz gençleştirme evde: en iyi 5 araç

İster bir kozmetik bakım için gençleştirme ve sağlıklı bir cilt için gerekli gerçekleştirmek için basit ama önemli bakımları düzenli olarak, ve sonra olumlu sonuçları önümüzdeki uzun değildi!

Ev gençleştirme – bu kapsamlı bir yaklaşım, in günlük güzellik rutin. Kadar kullanmak için tüm mevcut yolları korumak için cilde uygun tonda ve süreci hızlandırmaya, hücre yenilenmesini epidermis.

 1. Kendi kendine masaj için 10-15 dakika bir gün kullanarak rulo veya masaj kuvars.
 2. Jimnastik yüz için 5-10 dakika bir gün.f
 3. Kumaş maske ve yamalar gerektiği gibi.
 4. Su banyosu ve kontrast yıkama.
 5. Özel yastık uyku için, rahat kullanım için kafa yüzünde oluşmuş değil kıvrımlar ve kırışıklıklar.