Gibi yüz gençleştirmek

Yaşlanma sürecini

Nedenleri yaşlanma cilt

Evet, biz yaşlandıkça, ve bu tamamen normaldir. Sadece bu gerçeği kabul etmek hafife cesareti nedeniyle yeni kırışıklıkları. İyi inceleyin, değiştirme gibi bir cilt, yıllar geçtikçe, ve bilgin için en etkili yollar yaşlanma karşıtı bakım evde.

Yaşlanma karmaşık bir süreç gibi etkenlere bağlıdır. Geleneksel, tüm ayrılabilir iç ve dış. Yalnız bağlıdır, bizim yaşam tarzı ve alışkanlıkları, yani elimizden gelen bir şey değiştirmek. Diğer biz tesir edemiyoruz. Ama araçlar ve teknikler, yardımcı zekası zaman.

Yaşlanma sürecini durdurmak için, biz, ama biz onu askıya.

Dış faktörler

Büyük bir kısmı kırışık yüz, boyun ve ellerde — maruz kalma sonucu bu dış faktörler. İnanmıyor musunuz? Kozmetik var komik ama görsel kanıt: tüm şüpheliler sırasında tehlikeleri UV-ışınları, doktorlar sık sık teklif fiyat karşılaştır yüz ve... kalça.

Deri kalça pürüzsüz, elastik olmayan, çiller ve yaşlılık lekeleri. Çünkü bu alan her zaman korumalı giysi ve maruz kaldığı olumsuz dış etkilere aksine, cilt.

Faktörler, aşağıda verilen, şu ya da bu ölçüde mükellef ayarlanacaktır. Bunu göz önünde bulundurun.

 • Uv ışınlarına maruz kalma.
 • Olumsuz çevre etkisi.
 • Bozuklukları, serbest radikallerin yol açtığı.
 • Zararlı alışkanlık, sigara içmek gibi.
 • Fiziksel aktivite eksikliği.

İç faktörler

Biz bunları değiştirmek için güçsüz. Ama incelerseniz, kendi kalıtım şansı vardır gerekli önlemleri almak için bir süre ertelemek için, yaşa bağlı değişiklikler.

 • Genetik yatkınlık.
 • Kronolojik yaşlanma.
 • Hormonal dengesizlik.
 • Zayıflama bariyer yapıları cilt ve ağız.
 • Kronik inflamasyon.
Olgun yaş — sebep olamaz pes. Modern güzellik endüstrisi için elinden geleni yapar biz mümkün olduğunca uzun süre kaldı, sağlıklı ve çekici.

Nedir yaşlanma karşıtı yüz bakımı

yaşlanma karşıtı bakım
En iyi yolu, formda kalmak – uymak içme modu ve spor yapmak.

Yaşlanma karşıtı yüz bakımı içeren güzellik bakımları, ilaçlar kozmetik bakım ve, tabii ki, kurallar HLS iyileştirmeye yönelik kalite deri. Onlar sayesinde ayarlayabilirsiniz gibi yaşlanma belirtileri gibi cilt:

İlk yaşlanma belirtileri: zaman, satın almak için ilk anti-aging krem

 1. kırışıklıkları;
 2. sarkma;
 3. sesi ve elastikiyet kaybı;
 4. pigmentasyon;
 5. engebeli bir arazi.

Yüz gençleştirme, evde

Hiç bir zaman geç değil bulmak onun bir güzellik.

En hızlı, ama yeterince travmatik bir şekilde gençleştirme — estetik cerrahi. Bu nedenle, biz söyleyelim hakkında daha bağışlayıcı yöntemleri de dahil olmak üzere ev, cilt bakımı.

Halk ilaçları

Ev yapımı yüz maskeleri – bu eğlenceli ve hatta bazen etkili.

Bazı kadınlar, modern araçları, yemek tarifleri, güzellik, geçirilen aile içinde nesilden nesile. Gelenek iyi bir değer olmasına rağmen sık sık kendine hatırlatması, şimdi XXI yüzyıl ve ilerleme yerinde değildir. Kozmetik günümüzde, kullanır ve verimli daha karışımı hurda ürünleri.

Halk ilaçları

Eğer vazgeçmeye hazır değil ev yapımı güzellik tarifleri, cihazınızın özelliklerini kontrol edin ev yapımı bebek hazır araçları olan tüm düzeyleri geçti, denetlemek kalite, güvenlik ve verimlilik.

Maske lahana ve protein için, «sıkılaştırma» cilt

 1. Kıyma birkaç lahana yaprakları.
 2. İle karıştırın çırpılmış bir yumurta protein.
 3. Maskeyi uygulayın, yüz ve boyun için 15 dakikalık mesafededir.
 4. Soğuk su ile durulayın.

Abrikosovaya maske

 1. Bir kayısı rendeleyin.
 2. Eklemek için ekşi süt almak kadar duygusal tutarlılık.
 3. Neden deri karışımı 15 dakika.
 4. Ilık su ile durulayın.

Kozmetik buz bu muz ile

 1. Muz yaprakları (2 g) bir bardak dökmek kaynar su.
 2. Bir saat boyunca itmek.
 3. Süzün ve kalıplara dökün buz.
 4. Dondurmak.
 5. Kullanmak yerine sabah bir tonik.
Buz bu muz ile iyi yatıştırır ve cildi yumuşatır. Sonra bunu uygulamak için tavsiye edilmez, çok yağlı krem, yeterli nemlendirme.

Egzersiz

Cilt gençleştirme için engel değildir yapmak için günlük küçük egzersizler bir dizi. Herhangi bir fiziksel aktivite uyarır, hücresel solunum, kasları eğitir. Ve jimnastik için tasarlanmış bir gövde, aynı zamanda güçlendirir ve yüz kasları. Sonuç olarak, sıkılır yüz hatlarını, cilt daha esnek hale gelir.

Masaj

Yüz masajı için harika bir yoldur kasları güçlendirmek. Yetkili uzman bilir hangi noktaya basmanız gerekir, hangi çizgisinde yürümek için sonuç görmek mümkün hemen sonra oturum. Ama bile mümkün değilse, kayıt şevval özçelik güzellik, hafif bir masaj yapabilirsiniz kendiniz.

Anti-aging uygulamaları alanında

Modern sanayi güzellik getirmeyi amaçlayan biz bile en küçük yaşta görünüyordu genç ve bu durumda, doğal olarak. Bu nedenle salonlarında ve kliniklerde, özellikle teklif minimal invaziv prosedürler.

Mezoterapi

Kokteyl enjeksiyonu için hyaluronik asit ve vitaminler için iyi bir yardımcı olur, cildinizi ve hücreleri doyurmak nem. Sonuç olarak, cilt alır güçlü bir ivme yükseltme. Kurs sonrası enjeksiyon (3 ila 7 seans) yüz çok daha genç görünüyor.

Peeling

Pul pul deri salon — en popüler tedavi. Onun yardımıyla yönetir hizalamak cilt tonunu ve dokusunu yenilemek, cilt, ince kırışıklıkları kurtulmak için. Buna ek olarak, bu harika bir yoldur hafifletmek, cildi güzelleştirmek ve lekeleri daha az belirgin. Genellikle peeling düzenlenen kurs.

Mükemmel bir zaman için peeling — sonbahar ve kış. Ama yumuşak bir peeling laktik asit ile yapılabilir, yaz aylarında bile. Ana durum — unutmamak için güneş kremi kullanmak.

Önlemler

Donanım ve enjeksiyon yöntemleri gençleştirme değer ertelemek, eğer:

 • yüzünde iltihaplı ve tahriş olmuş bölgelere;
 • artmış olduğu deri hastalığı;
 • antibiyotik alıyorsanız.

Yaşlanma cilt önlenmesi kişiler

Daha önce belirtildiği gibi genel olarak yaşlanma önlemek değil. Ama süreç belirgin bir şekilde gecikme, eğer gözlemlemek için basit kurallar.

 • Düzenli ve doğru cilt bakım.
 • İşlemleri yürütmek, temizlik ve pul pul dökülme.
 • Cildi korumak için ultraviyole ışınlarına karşı.
 • Denemek için doğru yemek.
 • Aktif bir yaşam tarzı yol, bir varsayar, temiz havada yürüyüş ve küçük, ama düzenli egzersiz.