Donanım kozmetolojisi kullanılarak garantili yüz gençleştirme

Cildin mükemmelliği, dış güzelliğin vazgeçilmez bir bileşenidir. Yüz gençleştirme için donanım kozmetolojisi, cildin sağlığını iyileştiren, yaşlanma süreçlerini engelleyen ve çekiciliği artıran birçok terapötik etki yöntemi sunar.

yüz gençleştirme prosedürü

Donanım kozmetolojisinin avantajları

Bu tıp alanı, farklı enerji türlerinin kullanımını içerir: elektrik, lazer, radyo dalgaları, ultrason - temizlik, su ve yağ dengesinin geri kazanılması, yüz dokularındaki metabolik süreçlerin düzenlenmesi için. Temizleyici ve besleyici bileşimler, özel ekler, her prosedürün etkinliğini sağlar ve sonucu uzun süre korur.

Yüz cildi gençleştirme için donanım prosedürleri aşağıdaki avantajları birleştirir:

 • Derin etki ve belirgin sonuç;
 • Anestezi olmadan manipülasyon yapmak;
 • çok yönlülükAynı tip aparatla birkaç kozmetik problemin çözülmesi.

Profesyonel kozmetik uzmanlarının bu tür prosedürlerin hastalar arasındaki büyük popülaritesi hakkında konuşmaları boşuna değildir. Küçük dış kusurları ağrısız bir şekilde düzeltmenize, cildin durumunu iyileştirmenize ve hızlı, istikrarlı bir sonuç vermenize izin verir.

Donanım prosedürleri türleri

Donanım kozmetolojisindeki yüz prosedürleri türleri, doktorların mükemmel sonuçlar elde etmelerini sağlayan özel olarak oluşturulmuş, yüksek hassasiyetli ekipman üzerinde gerçekleştirilir. Kurulum programları temizleme, sıkılaştırma (sıkılaştırma) ve hücresel gençleştirme için tasarlanmıştır.

Cilt temizleme

Cildinizi temiz tutmak, sağlıklı işlev için bir ön koşuldur. Peeling, cilt yüzeyindeki ölü parçacıkları uzaklaştırır, genç ve sağlıklı hücrelerin üretimini uyarır. Etki gücüne göre yüzeysel, orta ve derin olabilir, ancak her durumda epidermisin stratum corneumunu inceltir, gözenekleri temizler, cildi yumuşatır. Bu, gençleştirme kozmetolojisinde daha önemli prosedürler için yüz derisinin hazırlanmasıdır.

Kabuk çeşitleri:

 • Ultrasonik.Esas olarak yüzey temizliği için kullanılır. Nazik bir kozmetik düzeltme yöntemi. Ultrasonik titreşimler kirleri ortadan kaldırır, cildin solunum kapasitesini iyileştirir ve dermisteki metabolik süreçlerin hızını arttırır. Kaldırma etkisi elde etmek, sivilcelerden kurtulmak, cilt yapılarını iyileştirmek mümkündür. Etkisi yaklaşık bir hilal sürer.
 • Lazer.Ölü hücrelerden oluşan stratum corneum tamamen yok edilir. Dozlanmış lazer gücü sayesinde rejenerasyon süreçleri tetiklenir. Çeşitli cilt kusurları kendilerini düzeltmeye müsaittir: damar ağları, küçük yara izleri, mimik kırışıklıkları. Hoş olmayan hisleri ortadan kaldırmak için güzellik uzmanı, soğutma jelleri ve hafif lokal anestezikler kullanır.
 • Vakum.Cihaz negatif basınç oluşturur ve bunun sonucunda kirler ciltten etkin bir şekilde uzaklaştırılır. Ciltte lenf akışı ve kan akışı uyarılır, şişlikler giderilir, dermis oksijen ve besinlerle tamamen beslenir. Rosacea için önerilmez.
 • Galvanik.Cilt galvanik akımla tedavi edilir. Küçük meme, pozitif ve negatif yükler arasında geçiş yapar. Yüzeye "gerilmiş" tüm kirletici maddeler köpük gibi olur. Sonuç temiz cilt, yüz germe, kas tonusu ve metabolik süreçlerin normalleşmesidir. Metal implantlarla yapılmaz.
 • Gaz-sıvı.Cildin bir oksijen, tuzlu su ve karbondioksit karışımı ile tedavi edildiği donanım yüz kozmetolojisi için bir prosedür. Düşük basınç altında verilen jet, gözenekleri kirden temizler, cildi oksijenle doyurur. Sonuç 6 aya kadar sürer.

Yaşlanma karşıtı tedaviler

Yüzün konturunu zaten sıkılaştıran peeling ile etkili temizlikten sonra gençleştirme prosedürlerine başlayabilirsiniz. Yaşa bağlı değişikliklerin belirtileri 35 yaşından sonra ortaya çıkar. Bu dönemde cilt yapılarında elastin ve kolajen rezervleri incelir, bu sayede yüzümüz gençlikte pürüzsüz ve çekici görünür. Esnekliği koruma yeteneğindeki azalma, donanım manipülasyonlarının önerilmesinin nedenidir.

Yüz cildi gençleştirme için en iyi donanım tedavileri:

 • Termal.Maruz kalma yöntemi radyo dalgalarıdır. Özel olarak uygulanan işaretlere göre yüz derisi özel bir ataşman ile işlenir. Kollajen liflerinin ısıtılması, onları canlandıran, kendi kolajeninin üretimini uyarır. İlk sonuç işlemden hemen sonra görülebilir. Yüz, yorgunluk izi olmadan, sağlıklı renk tazelenmiş görünüyor. Sonuç birkaç ay sürer, yükselişte kendini gösterir. Derin yapıların gençleşmesi meydana gelir, cildin yoğunluğu ve elastikiyeti artar.
 • Biyomekanik stimülasyon.Temiz bir yüze, belirli bir hastanın sorunları dikkate alınarak derlenen biyolojik olarak aktif kokteyller uygulanır. Mekanik titreşim yardımı ile yüz kasları işlenir. Etkinin sonucu, metabolik süreçlerin uyarılması, derin beslenme, elastikiyetin elde edilmesi, tondur.
 • Lazer biorevitalizasyon.Hyaluronik asit ile tedavi edilen yüz ışığa maruz bırakılır. Aynı zamanda, sıcaklık sadece 1 ° kadar ısınır. Besleyici kozmetik jel, cilt yapılarına derinlemesine nüfuz eder, cildi aktif olarak nemlendirir, kan dolaşımını iyileştirir, iltihabı ortadan kaldırır ve dış kusurları ortadan kaldırır.
 • Fonoforez.Yüz derisine tıbbi bir bileşim uygulanır. Ultrasonik titreşimler yardımıyla yüzey işlenir. Yararlı bileşenler, vitaminler cilde zarar vermeden dermisin derin katmanlarına iletilir. Fizyoterapinin etkisi elde edilir.
 • Mikro akım tedavisi.Yüz, zayıf elektrik akımı darbeleriyle tedavi edilir. Prosedürler sırasında, hücresel gençleşmenin etkisi elde edilir. Cilt sıkılaşır, yüzün ovali düzelir, kırışıklıkların derinliği azalır.
 • Elektroporasyon.Kozmetik ve tıbbi müstahzarların derinin derin katmanlarına ağrısız, enjeksiyonsuz verilmesi için bir prosedür. Elektriksel darbeler yoluyla üretilir.
 • Fotoğraf kaldırma.Işığa maruz kalma bir lazer kullanılarak gerçekleştirilir. Neredeyse gözle görülmeyen mikro hasarlar, kolajen üretimini uyarır, yerel cilt bağışıklığını arttırır. Gençleştirmenin etkisine ek olarak, terapötik bir sonuç elde edilir: rosacea ve yaşlılık lekelerinden kurtulmak.
 • Elos-gençleştirme.Teknoloji, aynı anda iki enerjinin karmaşık bir etkisini ima eder: optik (darbeli ışık), lazer (bipolar radyo frekansı radyasyonu kullanarak). Rosacea ile ilgili sorunların çözümünde, istenmeyen tüylerin giderilmesinde, yaşlılık lekelerinin ve cilt yüzeyindeki pürüzlerin giderilmesinde ve ayrıca kırışıklıkların düzeltilmesinde büyük verim elde edilir.
 • Fraksiyonel termoliz.Lazer yüzey yenileme olarak da adlandırılır. Yüz dokularının yapısal olarak yok edilmesini, tüm yüzeyde değil, belirli alanlarda mikro çatlakların oluşmasını ima eder. Lazer mikroskobik lezyonlar, gelişmiş bir doğal iyileşme programını uyarır ve kolajen lifleri büyümeye başlar. Uzun rehabilitasyon süresine rağmen, prosedürün belirgin bir gençleştirici etkisi vardır.
 • Ultrasonik kaldırma.Belirgin nazolabial kıvrımları ortadan kaldırmak için yumuşak dokuların sarkmasını düzeltmek için yapılır. Ultrasona odaklanmış maruz kalma, kas tabakasının bölgelerini bir saat boyunca yoğun şekilde ısıtır. Sonuç olarak, liflerde bir azalma, yüz çerçevesinin neredeyse anında kaldırılması olur. Etkisi altı ay sürer.
 • RF kaldırma.Cilt yapılarında fibroblastlar oluşturan, kolajen liflerinin gerginliğini uyaran ve kırışıklıkları düzelten ağrısız bir radyo dalgası tedavisi.

Donanım kozmetolojisi, enjeksiyon ve bakım prosedürleriyle birleştirilir.

Güzellik, sağlıklı uyku ve dengeli beslenme konusuna entegre bir yaklaşım, bir plastik cerrahın hizmetleri olmadan yetişkinlikte büyümeyi mümkün kılacaktır.