Lazer cilt gençleştirme, yüz ve vücut

lazer cilt gençleştirme

Lazer cilt gençleştirme, yüz ve vücut için yardımcı olur her zaman çekici bir görünüm, ortadan kaldırarak, yaşa bağlı değişiklikler ve çeşitli kusurları. Ve bu konuda hayal her kadın. Ancak, zamanla, gerçek yaşını gizlemek için giderek daha zor – görünür kırışıklıkları, pigmentasyon, cilt sarkmaya başlar, dekoratif kozmetik artık kurtarır, kapatıcı ve pudra maske yok dezavantajları eskisi gibi. Stres, sinirsel gerginlik, kötü çevre koşulları, yanlış beslenme, sigara ve alkollü içki, alışkanlık sürekli şaşı ve ruffle alın, hatta aşk-yemek suları kullanarak tüp – tüm bu faktörler olumsuz yönde etkiler dış görünüş ve neden erken yaşlanma. Gelişmeler sayesinde modern kozmetoloji sadece askıya bu süreç, aynı zamanda uyarmak ortaya çıkması, yaşa bağlı değişiklikler.

Endikasyonları lazer gençleştirme

 • kukla kırışıklık ve ince karışıklığı göz çevresi;
 • derin nasolacrimal ve nazolabial sulkus;
 • rahatsızlığına doku;
 • «bulldog yanakları» ve bryli;
 • pigment lekeleri için;
 • genişlemiş gözenekler;
 • düzensiz nodüler deri;
 • «gri» sağlıksız bir renk.

Ne için uygun?

Bu kabul edilir bir yıl verir bir yüz ve figür genel olarak. Bu tam olarak doğru değil, bu nedenle yeniler daha iyi ve diğer vücut parçaları. Yöntem uygulandığında etkili boyun, dekolte bölgesinde ve ellerde, hangi de unutmayalım, onlar sık sık olumsuz etkileri maruz kalır (zaman bulaşıkları yıkama, görmezden eldiven ve besleyici maske, UV radyasyon).

Teknoloji prensibi

Güvenli lazer cilt gençleştirme birkaç tipe ayrılır, ancak, onlar tüm dayanmaktadır üzerinde ışığın etkileri. Işınlar, cilt, ısı şok helak hücreler artık çalışamaz «sağlıklı» aynı bölünme başlar. Bu teşvik aynı anda birden çok işlem: etkinleştirmek, metabolizma, hücresel düzeyde teşvik fibroblast büyüme ve dermal protein, elastin ve aynı zamanda başlatmak için neocollagenesis– kurtarma hasarlı kolajen üretimini yeni.

Çeşitli teknikler

Güvenli bir lazer gençleştirme ile yapılabilir kurulumları NEOSYS Q-Switched Nd:YAG Laser System veya Fraxel. Bu bağlıdır, makine ve parametreleri üzerinde ayarlayabilirsiniz. Doktorlar genellikle kullanılan iki tip, onları birleştirerek daha belirgin etkisi.

Onun özelliği şudur ki, yayılan ışık değil tek bir akışı, ve bölünmüş yüz microbeam. Onlardan kalır bir iz şeklinde «kafes». Bu sayede etkileyen sorun alanları, dokunmadan değil olanlar için düzeltme gerektirmeyen. Böyle bir «örgü» yok cansız hücreleri uyararak yeni büyüme. Onun yerinde oluşan kabuk. Çalışmayın, ondan kurtulmak için! O-meli gitmek için kendi kendine ortaya çıkmasını önlemek için, farklı pürüzlülük. Hazırlıklı olun, o kişi için kazanç, zengin bir kırmızı renk. Daha iyi olacak, eğer yedi-on gün sen evde kalmak kadar deri iyileşir. Unutmayın, gözlemlemek için öneriler doktorunuza güzellik çok önemlidir.

Ayrıca lazer gençleştirme yapmak mümkün sistemi NEOSYS. O zaman adı verilecek neodimyum. Penetrasyon derinliği, radyasyon etkilemez epidermis nüfuz ' de dermis. Olur da minik bir ısıtma doku neden olan subkutan çerçeve elyaf takviyeli, yol gerdirme.

Bu teknoloji dağıtmaz rahatsızlık ve ağrı. Rehabilitasyon ondan sonra sürer sadece 2-3 gün. Görevli olayların sadece hafif bir kızarıklık ve hafif şişlik.

Kullanarak bu lazer de çıkarılır ve koyu renkli dövme yapmak, karbon peeling, bir giderir, siyah noktalar, sonrası akne, artan yağ içeriği, yağ bezleri normalleştirir, akne tedavileri. Ona mevcut dalga 532, 585, 650 ve 1064 nanometre.

Photorejuvenation

Genç büyür sadece yardımcı olur, lazer, ama fototerapi. Bu yüzden, önemli ölçüde kalitesini artırmak ve cilt kusurları kurtulmak olarak kırışıklık, sarkma ve pigmentasyon sistemi sayesinde mümkün IPL Quantum. Işık enerjisi iyileştirici etkiler doku aktive ederek summatim kolajen ve elastin lifleri. Bu sayede gözle görülür bir kaldırma etkisi. Artırmak için ışık geçirgenliği kullanılan jel olan daha önceden tedavi alan düzeltme. Çalışmak için bir güzellik değil veriyordu ağrı, uygulanan anestezik krem.

Lazer gençleştirme farklıdır diğer gençleştirici yöntemler ile çok daha kolay rehabilite dönemi, bir sızıntı olmadan peeling, kızarıklık ve morlukların . İçin olumlu bir değişiklik bir görünüm oldu, önemli, gerekli bir ders sunulmaktadır.

Nasıl hazırlanır?

Eğer kullanmaya karar bu photorejuvenation veya lazer yenileme, hatırlamak gerekir, uçuk akut aşamasında bir unsur olan güzellik reddeder size yordam, akne, tersine, tahmini endikasyon için tedavi neodymium lazer.

Başka bir «stop-faktör» gençleştirme için lazer kullanılır taze bir bronzluk. Zam planlarken doktor önceden gereken önlemler: denemek için uzun süre güneşe maruz önlemek, bu mümkün değilse, kullanın koruyucu spreyler.

Nasıl gidiyor?

O kim sık sık ziyaret dolap güzellik, biliyorum: tüm oturumlar gerçekleşecek yaklaşık eşit. Ön danışmanlık doktor ile konuşurken hasta rakamlar sağlığı ve kontrendikasyonlar konusunda bilgilendirir. Bundan sonra uzman birçok imzalamak için bilgilendirilmiş onam tıbbi müdahale ve devam edecek görsel muayeneye. Bularak, hangi özürlü mücadele, o temizler kapsam ile çalışacak, kir ve makyaj kalıntılarını ve koruması, anestezi. Sadece o zaman işe yarar bu işlem yaklaşık 20-30 dakika içinde başlayabilirsiniz manipülasyon.

Tamamlandığında oturumu lazer gençleştirme doktorum-güzellik verir, öneriler, yüz bakımı ve cilt atar tekrar alma. Altında inceleme uzmanı gerek yok.

Toplamları

Birçok broşürler ve makaleler İnternette söz veriyorum, eğer daha genç görünmek için çok yakında tam anlamıyla 24 saat sonra öğrenmek değil, aynada yansıyacak. Bu doğru değil. Ulaşmak için gözle görülür bir sonuç için zaman gerekir. Summatim elemanları, sorumlu ve esneklik yok olur bir gün, ama bir prosedür olacak önemli ve belirgin bir iyileşme olsa da kısa bir süre.

Ama kurstan sonra, sizi bekliyor:

 • net bir oval yüz;
 • trim deri olmadan bryly;
 • düzgün, «parlak» renk;
 • çiller ve hiperpigmentasyon olacak daha az belirgin;
 • gözenekleri daralmış.

Gençler için böyle bir tedavi olacak etkili bir korunma ve önlemeye yardımcı olur ve istenmeyen bir görünüm yaşlanma belirtileri.

Avantajları

Hak listelenen teknolojisi çok. İlk olarak, non-invaziv. Bariyer fonksiyonu, derinin sırasında manipülasyon kaydedilir, riskleri enfeksiyon veya enfeksiyon sıfıra indirilmiştir. İkincisi, hizmet ve hatta en hassas bölgeler (göz çevresi). Üçüncü olarak, postprotsedurny dönemde gerek kalır hastanede gözetim altında doktorlar, bu nasıl olur erişirken bir plastik cerrah. Ayrıca, bazı teknolojiler, örneğin, değil kalmak gerekir uzun bir süre için bir ev. Bir gün sonra lazer gençleştirme güvenle işlerine, çevredeki fark etmez iz bırakmadan yapılan bir müdahale.

Bir başka tartışılmaz «artı» kullanmak için bir fırsat olduğunu teknisyen kim korkuyor iğne ve hazır değil ahlaki bu enjekte yöntemleri.

Merak ediyorum

Kabul edilir, ana tüketiciler kozmetik hizmet bir kadın. Bu bir yanılgıdır. Kendi güçlü uydular hayat son zamanlarda izlenen bir az da açmak için «bir kısmını» gençlik bu kozmetik. Açıklanan makine eşit derecede etkili gibi kadın ve erkek insanlığın yarısı.

İçin genç büyür, geri tonunu ve elastikiyetini, bu hedeflere ulaşmak için doktorlar sık sık kapsamlı bir yaklaşım ve alternatif donanım yöntemleri ile enjekte edilebilir. Yani, sonra lazer cilt gençleştirme tavsiye enjeksiyonları, hyaluronik asit ve güçlendirilmiş formülasyonları. Bu olabilir, biorevitalization için ekstra nemlendirme veya mezoterapi güç. Kontur plastik de değil kontrendikedir.

Ne zaman, «reset» yılın başarılı değil?

Olursa olsun hangi yöntemi karar verirseniz. Tüm üç var kontrendikasyonları. Bunlar, gebelik ve emzirme, kanama bozukluğu, ilaçları, içeren retinoidler.

Yasak yürütmek lazer gençleştirme aşağıdaki tanı:

 • diyabet altında dekompansasyon;
 • epilepsi;
 • sistemik hastalıklar;
 • hemofili;
 • onkoloji.

Ne zaman cilt bütünlüğü (cerahatli iltihabı, herpes enfeksiyonu, açık yara) tekniği lazer gençleştirme olacak kontrendikedir. O değil de insanlar için uygun bir tutku ile keloid yara izleri.

Rehabilitasyon

Sonunda herhangi bir oturum lazer yüz gençleştirme ve vücut okur dermatolog-güzellik verecek hedef ve bakım sonrası dönemde yaptırabilirsiniz. Onları tavsiye titizlikle uymak. Bu kimsenin sizi hoş olmayan yan etkileri.

Gereken kuralları kesinlikle izleyin:

 • kendinizi koruyun ultraviyole ışınlarına karşı. Ziyaret etmeyin solaryum, almayın güneş banyosu, çıkışta temiz havaya kullanın güneş kremi SPF faktörü en az 30;
 • kaçının, sıcak duş, sauna, havuz;
 • kullanmayın makyaj (bakım ve dekoratif), peeling, scrubs iyileşme tamamlanıncaya kadar;
 • gerektiğinde işleyin arsa, değiştirilmiş bir düzeltme atanan uzman yollarla;
 • günde bir zam güzellik uzmanı tavsiye edilmez, aktif olarak spor yapmak veya fiziksel emek.

İçin veda nefret, kırışıklıklar, pitozis, yeniden hissetmek için genç, bir sürü yollar var. Nasıl huzurlu, seçim sizin.

Hangi klinik rehberlik lazer gençleştirme üst düzeyde, tahmin etmek, önceden dikkat çekerek, bir dizi faktöre:

 • kurum lisanslı yardımcı sağlık hizmetleri;
 • personel oluşur dermatologlar değil, kozmetik-estetisyenler. Uzmanlar, bitmiş tıbbi kurumlar, sahip oldukları yüksek eğitim bilgileri;
 • kullanılan orijinal ekipman önde gelen firmalarından olan kendini kurulan değil, az bilinen analogları bilinmeyen.