Lazer ile cilt gençleştirme

Kadınlar olabildiğince genç kalabilmek için ruhlarını şeytana satmaya hazırdır. Görünüşlerine bakılırsa, genç hanımlardan bazıları tam da bunu yaptı. Bu onların seçimi, genetiği ve/veya bakıma karşı bilinçli tutumudur. Onlar için mutlu olalım ve kendimizi düşünelim. Yaşlanma belirtileriyle savaşabilmeniz için düşmanlarınızı görerek tanımanız gerekir. Bu, yüzünüzü gençleştirme zamanı geldiğinde size haber verecektir.

Yaşlanma belirtileri

Yaşlanma belirtilerine atfettiğimiz ilk ve bazen tek şey kırışıklıklardır. Ancak bu kriterler çok küresel. Cildin, kırışıklıklar, kaz ayakları ve diğer "takılar" ortaya çıkmadan çok daha erken bir yeniden başlama özlemi çektiğini görebilirsiniz. Ne kadar erken harekete geçerseniz, zamanı geri alma olasılığınız o kadar artar.

Aşağıdaki durumlarda yaşlanma karşıtı prosedürlere dikkat etmeye değer:

  • cilt elastikiyetini kaybetti, daha az elastik, yüzün ovali şişti;
  • ağzın yakınında gözlerin köşelerinde sığ mimik kırışıklıklar belirdi;
  • cilt taze görünmüyor, grilik, donukluk ortaya çıktı;
  • UV ışınlarıyla ilişkili olmayan edinilmiş pigmentasyon odakları görünür;
  • kalınlaşma ile karakterize edilen cildin hiperkeratoz şüphesi vardır.

Son belirtiye gelince, yüz hiperkeratoz ciddi bir sorundur. Patoloji, hızlı hücre bölünmesi ve onların deskuamasyonunun ihlali ile ilişkilidir. Sonuç olarak, güncelleme olması gerektiği gibi çalışmıyor. Kalınlaşmaya ek olarak, kapak daha az uzayabilir hale gelir, elastikiyet ile ilgili sorunlar vardır. Cildi rahatsız etmeden hücre yenilenmesini normalleştirmek için nasıl hareket edilir - askorbik asit uygulayın, A vitamini veya tretinoin kullanın? Modernliği, güvenliği ve verimliliği seçmek daha iyidir. Bu, bir güzellik uzmanı tarafından lazerle yüz cilt gençleştirme gerektirir.

Lazer yüz gençleştirme

Hiperkeratoz tedavisinde lazerle peeling neden kullanılır? Böyle bir sorun ortaya çıktığında, kişinin sadece yumuşak, nazik bir etkiye ihtiyacı vardır. Çok agresif asit tedavileri sadece zarar verir. Hangi lazer peeling düşünülmeli? Ölü hücrelerin soyulması ile ilgili problemler varsa, karbon peeling gereklidir. Uygulanması için bir karbon amplifikatörü kullanılır.

lazer cilt gençleştirme ile kadın

Işınların yüksek derecede nüfuz etmesi, kolajen ve elastin üretimine başlayacaktır. Cihazın hem pullarla, hem de tüberküllerle (ölü hücrelerin katmanlaşması) ve kırışıklıklarla savaştığı ortaya çıktı. Karbon peeling akne, rosacea'yı ortadan kaldıracaktır. Fraksiyonel yüz cilt gençleştirme bir CO2 lazer ile gerçekleştirilir, ikincisi neodimyumdan daha düşüktür.

Neodim lazerin avantajları:

  • dövme silme de dahil olmak üzere çok çeşitli sorunları çözmek için kullanılır ve ciddi hasara yol açmaz;
  • neodimiyum lazer gençleştirme, yazın bile yılın herhangi bir zamanında yapılabilir;
  • ciltte ağlar, yanıklar veya morluklar görünmez, maksimum - kızarıklık;
  • kullanımı kolaydır, acemi bir kozmetikçi bile cihazla başa çıkacaktır.

Neodimiyum lazer, kolajen ve elastin sentezini tetikleyerek cilde elastikiyet kazandıracağı gerçeğiyle sizi memnun edecek. Yüze çekici bir gölge getirecek, kırışıklıkları düzeltecek ve ayrıca benlerden, yaşlılık lekeleriyle başlayan ve dövmelerle biten çeşitli hiperpigmentasyon türleriyle başa çıkacaktır. Karbon peeling - ve akne ile ölü hücreler veya rozasea tabakası oluşmaz. Sadece güzel, temiz, gençleşmiş bir cilt. Neodimyum lazer ile çok güzelsiniz!