Lazerle yüz cilt gençleştirme: prosedür için yorumlar, fiyatlar, kontrendikasyonlar

lazer ile yüz cildi gençleştirme

21. yüzyılda genç ve sağlıklı olmak moda.

Modern aparat tıbbı ve onun en kadınsı bileşeni - kozmetoloji, gençliği yüze ve vücuda yeniden kazandırmak için birçok yöntem sunar.

Ve bugün artık bunun için cerrahın bıçağı altında acı çekmeye gerek yok.

Lazerle gençleştirme, cildinizi gençlikte olduğu gibi güzelleştirmenin en yeni ve en etkili yollarından biridir.

Kozmetologlar tarafından sunulan lazer yüz cildi gençleştirme, ciltte ortaya çıkan kırışıklıklar, yaşlılık lekeleri ve kan damarları gibi yaşa bağlı değişikliklere ve diğer yaşlanma belirtilerine karşı mücadelede etkili bir yardımcı olacaktır.

Lazerle yüz cilt gençleştirme, tipler

Günümüzde güzellik salonları bu tür çeşitli prosedürler sunmaktadır.

Bunlar lazerle derin dermal gençleştirme (2-3 hafta rehabilitasyon dönemi olmadan 5-6 işlem), lazer fraksiyonel gençleştirme (3-4 günlük rehabilitasyon dönemi ile 1-3 seans) ve lazerle cilt yenileme (1-3 prosedür). Lazerle tedavi edilen cildin "kaybolduğu" 7 güne kadar ameliyat sonrası dönem.

Her yaşta lazerle yüz gençleştirme, cildi eşitlemeye ve geniş gözenek sorununu çözmeye yardımcı olur.

Sonuç olarak, pigmentasyon ve örümcek damarları olmadan tek tip renkte, yumuşak ve kadifemsi görünüm ve his veren bir cilt elde edersiniz.

Yaşlanma kırışıklıkları ve göz altındaki halkalar kaybolacak, gözenekler daralacak, yüzün ovali düzgün ve genç bir şekilde gerginleşecektir.

Ve tüm bunlar - birçok yan etkisi ve vücuda gereksiz yük ile ameliyat olmadan.

Çeşitli kaynaklardaki incelemeleri dikkatlice inceledikten sonra, lazerle yüz cildi gençleştirmenin farklı yaşlardan ve tamamen farklı kozmetik problemleri olan insanlardan en olumlu yorumları aldığını göreceksiniz.

Lazerle yüz cilt gençleştirme için bir salon nasıl seçilir

lazerle cilt gençleştirme için salon nasıl seçilir

Lazerle yüz cilt gençleştirme, iç pazarda ortaya çıktığı günden bu yana, modern tıbbi cihazlar kullanılarak nitelikli dermatologlar tarafından gerçekleştirildiğinden, iyi eleştiriler almıştır.

Kozmetolojik lazer sistemleri, çeşitli uzunluklarda lazer dalgaları ile çalışır, bu da yüzün cildi üzerinde karmaşık ama noktasal bir etkiye izin verir ve cildin çeşitli katmanlarında gerekli gençleştirme işlemlerine neden olur.

Lazerle yüz gençleştirme için farklı salonlarda fiyatlar, kullanılan ekipmanın seviyesine, uzmanın niteliklerine bağlı olarak dalgalanmaktadır.

Lazerle yüz cildi gençleştirmenin nerede yapılacağını seçerken, yorumları sadece internette değil, doğrudan salonun değerlendirme kitabında da okuyun.

Kitabın gerçek istemcilerden gerçek girdiler içerdiğinden emin olun.

Lazerle yüz cildi gençleştirme: işlemden önce ve sonra

Yüz cildini lazerle gençleştirme işlemini nereye yapacağınıza karar verdikten sonra, işlemin başarısının da size ve vücudu buna hazırlamaktaki disiplin ve sorumluluğunuza bağlı olduğunu unutmayın.

Ve lazerle yüz gençleştirme fiyatları oldukça yüksek olduğu için işlemin başarısını en üst düzeye çıkarmaya çalışmalısınız.

İşlemden 2-3 hafta önce güneşe maruz kalmayı, cildin ışığa duyarlılığını artıran ilaçların kullanımını hariç tutun, yüzünüzü nemlendiricilerle, tercihen C vitamini ile yağlayın.öncesi ve sonrası lazerle yüz gençleştirme

Alerjiye neden olan gıdalardan kaçının ve bu sizin için bir sorunsa herpesin kötüleşmesine karşı dikkatli olun (önleme bile mümkündür).

İşlemden sonra:

 • ayrıca doğrudan güneş ışığına dikkat edin, güneşlenmeyin;
 • yüksek korumalı güneş kremi kullanın;
 • cilt ışığına duyarlılığı artıran ilaçları almayın;
 • sauna, hamam, havuz gibi yerleri ziyaret etmeyin;
 • yüzünüzü özel bir merhemle yağlayın.

Lütfen tüm bu soruları prosedürü uygulayacak olan dermatolog ile netleştirin ve tüm tavsiyelerine harfiyen uyun.

Ve sonra lazer yüz gençleştirmeniz en olumlu eleştirilere sahip olacak.

Lazerle yüz gençleştirme için herhangi bir kontrendikasyon var mı

Evet, kontrendikasyonlar var.

Bu nedenle, en iyi kozmetik ve kozmetoloji kuruluşlarında, hastanın hem lazerle yüz gençleştirme prosedürünü uygulama olasılığına hem de lazer kullanarak optimal gençleştirme programına karar vermesine yardımcı olacak son derece nitelikli bir dermatoloğa sahip olması gerekir.

Bu ayrıca, her müşteri için ayrı ayrı lazerle yüz gençleştirme prosedürü için fiyatların belirlenmesinde temel teşkil edecektir.

Kontrendikasyonlarla ilgili olarak, aşağıdaki gibi hastalıklarınız varsa lazerle yüz gençleştirme kategorik olarak kontrendikedir:

 • diabetes mellitus;
 • epilepsi;
 • akut bulaşıcı hastalıklar, herhangi bir iltihaplanma ve akut dönemde kronik hastalıklar;
 • yüzdeki herhangi bir cilt problemi;
 • otoimmün hastalıklar;
 • herhangi bir iyi huylu veya kötü huylu tümör.
lazerle cilt gençleştirme için kontrendikasyonlar

Lazerle yüz gençleştirme hamilelere ve emzirenlere uygulanmaz. Prosedür için bir kontrendikasyon, kimyasal peeling ve doğal bronzlaşma veya yüzde bir solaryum sonrasıdır. Her ikisinden sonra cildiniz en az iki hafta dinlenmelidir.

Prosedürünüze kaydolmadan önce, kısa süre önce ışığa duyarlı ilaç kullanmadığınızdan emin olun. Bunlar arasında sülfonamidler, tetrasiklin antibiyotikler, antipsikotikler, florokinolonlar bulunur.

Bir güzellik salonunda çalışması gereken bir doktor, tüm maddeleri bilir. Bu konuda ona danıştığınızdan emin olun.