Yorumlar Rechiol

 • Ιωάννα
  Ben hep korktum, botox, bu ile ilgili bir sağlık riski. İyi ki zamanında öğrendim crema rechiol. Yaklaşık iki hafta cildim pürüzsüz oldu, ve yüz hatlarını net oldu. Ben çok keyiflendi ve krem. Herkese bunu tavsiye!
  Rechiol
 • Αναστασία
  Gülümseme ayrılmaz bir özelliği benim karakterin, elimden bir şey gelmez. Ama madalyonun bir de öteki tarafı bu mimik kırışıklıkları. Ben çok üzülüyordu çünkü onlar kadar değil evde kırışıklık kremi Rechiol. Şimdi benim sorun çözüldü ve ben yine ben çıkayım hiçbir endişe!
  Rechiol
 • Zeynep
  Benim yaş zaten zor bir krem almak isteyen memnun kalacaksın. Ve değiştirdim biri değil, inan bana. Ancak Rechiol oldu benim bir nimettir. Koyu halkaları ve kırışıklıkları ağız bölgesinde kayboldu. Buldum sonunda çalışır bir ürün etkili ve çeker cebinde.
  Rechiol
 • Ιωάννα
  Her krem bana uygun, ben alerjiniz var. Ancak krema ile Rechiol biz hemen arkadaş olduk. Uygulamadan sonra unuttum hakkında, egzama ve isilik ve yüzümü belirgin sıkılır. Şimdi her zaman takip ediyorum, o el ve önceden sipariş sitesi.
  Rechiol
 • Elvira
  Güzel ne olabilir gençlik? Onun için üzülüyorum para yok. İşte aracı Rechiol olsa, geçerlidir, profesyonel bakım maliyeti oldukça kabul edilebilir. Onunla bıraktım yürümek şevval özçelik güzellik bakımları ve göründüğümü bile daha iyi! Kendiniz deneyin - pişman olmayacaksınız!
  Rechiol
Değerlendirme Rechiol
4
11